Нумеровані списки, колонтитули. Робота з табуляторами. Функції пошуку та заміни

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
РТ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2014
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Інші

Частина тексту файла

НАЦІМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» Кафедра: ЕПК Звіт з лабораторної роботи №4 Тема: «Нумеровані списки, колонтитули. Робота з табуляторами. Функції пошуку та заміни» Львів 2014 Мета: отримати навички роботи з нумерованими списками, колонтитулами, навчитись організовувати пошук та заміну слів, виконувати перевірку орфографії. Хід роботи: 1. Запускаю редактор MS Word. Задав розмір шрифту 14 пт. 2. Для створення та редагування колонтитулів вводжу в меню Вигляд→Колонтитули. На екрані з‘явиться піктографічне меню (рис.1). Для того, щоб задати параметри колонтитулів треба відкрити меню Файл→Параметри сторінки (рис.2) та перейти на закладку Макет. Для створення на першій сторінці документа колонтитула, відмінного від колонтитулів інших сторінок, необхідно встановити прапорець першої сторінки. Якщо в цій закладці встановити прапорець парних і непарних сторінок, то можна створити окремо колонтитул для парних і колонтитул для непарних сторінок. Рис.1 Піктографічне меню Для видалення колонтитула потрібно вибрати меню Вигляд→Колонтитули або двічі клацнути мишею на колонтитулі. Після – виділити колонтитул й видалити, натиснувши клавішу Delete. 3. Для того, щоб проставити номери сторінок необхідно викликати меню Вставка→Номери сторінок. Для того, щоб вибрати початок нумерації, тип тощо, необхідно натиснути кнопку Формат.  Рис.3 Вікно «Номери сторінок» 4. Для того, щоб задати нумерований список, треба вибрати меню Формат→Список. У вікні, яке з’явиться, вибрати закладку Багаторівневий. Для форматування виду нумерованого списку потрібно натиснути кнопку Змінити.  Рис.4 Вікно «Список» 5. Встановлення нових позицій табуляції здійснюється за допомогою вибору опції меню Формат→Табуляція. Після вибору опції на екрані з’явиться діалогове вікно Табуляція. У рядку Позиції табуляції потрібно вказати нове значення табуляції у сантиметрах або дюймах. Те ж саме можна зробити за допомогою мишки. Щоб вставити табулятор, треба клацнути лівою кнопкою миші по горизонтальній лінійці, а для вилучення – треба стягнути його мишкою донизу з лінійки, або через меню Формат→Табуляція.  Рис.5 Вікно «Табуляція» 6. Щоб замінити в тексті всі слова «Розділ» на слова «РОЗДІЛ №», потрібно розмістити курсор на початку тексту і використати команди Правка→Замінити. У полі Знайти ввести слово «Розділ», в полі Замінити на – послідовність «РОЗДІЛ №». Натиснути клавішу Замінити все. Висновок: На цій лабораторній роботі я отримав навички роботи з нумерованими списками, колонтитулами, навчився організовувати пошук та заміну слів, виконувати перевірку орфографії.
Антиботан аватар за замовчуванням
sa

09.03.2016 18:03

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини